Pn - Pt  8:00 - 16:00

Sobota 8:00 - 13:00

umów termin
realizacji usługi

81 502 15 06

facebookfacebook

twittertwitter

 

Blog

zawieszenie samochodu

Stan polskich dróg wciąż pozostawia wiele do życzenia. Wycieczki po kraju dla zawieszenia samochodu to czasami prawdziwa katorga. Stan zawieszenia należy kontrolować przynajmniej raz do doku w zaufanym warsztacie samochodowym, warto też poznać objawy towarzyszące najpopularniejszym usterkom.

układu hamulcowego  

Każdy posiadacz auta powinien dbać o jego ogólny stan i sprawność. Należy bowiem pamiętać, że będąc uczestnikami ruchu drogowego odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również naszych pasażerów i innych kierowców. Jednym z najważniejszych podzespołów, które odpowiadają za bezpieczeństwo w trakcie jazdy, jest układ hamulcowy. Co konkretnie się na niego składa i co psuje się w nim najczęściej? Na te pytania postaraliśmy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule. Zapraszamy do uważnej lektury.

naprawa maglownic

Najogólniej rzecz ujmując, mianem maglownicy określamy przekładnię kierowniczą, która odpowiada za prawidłową sterowność pojazdu. Efektem jej prawidłowego działania, jest skręt kół samochodu. Należy przy tym zaznaczyć, że maglownica to jeden z najważniejszych układów w całym pojeździe. Najważniejszy, ponieważ przekłada się w bezpośrednim stopniu na bezpieczeństwo kierowcy, osób z nim podróżujących oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Jak poznać awarię maglownicy? Zapraszamy do lektury artykułu.

zalety i wady klimatyzacji samochodowej

O tym, jak męczące bywają długie podróże, nie trzeba przypominać żadnemu kierowcy. Problem pojawia się zwłaszcza latem, kiedy temperatura znacznie przekracza tą, w której łatwo egzystować. Na szczęście z pomocą przychodzi klimatyzacja samochodowa. Możliwość swobodnej regulacji temperatury wewnątrz pojazdu, to prawdziwe błogosławieństwo. Omawiamy główne zalety i wady tego rozwiązania. Zapraszamy do uważnej lektury naszego artykułu.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.