Pn - Pt  8:00 - 16:00

Sobota 8:00 - 13:00

umów termin
realizacji usługi

81 502 15 06

facebookfacebook

twittertwitter

 

Serwis układów hamulcowych i zawieszenia – o firmie

Jesteśmy serwisem samochodów osobowych założonym w Płouszowicach koło Lublina w 2000 roku. Od samego początku działalności specjalizujemy się w regeneracji maglownic i innych części pojazdów oraz profesjonalnych pracach serwisowych układów hamulcowych.

Na przestrzeni lat udało nam się skompletować najwyższej klasy urządzenia diagnostyczne i naprawcze oraz pozyskać do współpracy kompetentnych i świetnie przygotowanych do swoich zadań mechaników, którzy tworzą nasz warsztat oraz umożliwiają jak najszybsze i jak najsprawniejsze działanie, niezależnie czy mówimy o diagnostyce, pracach serwisowych czy naprawczych, takich jak regeneracja maglownic, wahaczy czy belek. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja i bezpieczeństwo każdego z naszych Klientów.

Nasza działalność opiera się również na obsłudze samochodów wszystkich marek – podejmujemy się takich zadań jak wymiana oleju, filtrów, naprawy układów wydechowych czy hamulcowych, a także montaż i serwis klimatyzacji samochodowej.

Poza warsztatem i serwisem samochodowym prowadzimy również sprzedaż nowych oraz używanych części samochodowych, które wykorzystujemy również w przypadku konieczności wymiany danego niesprawnego elementu. Pozwala to na możliwie jak najszybsze rozpoznanie problemu i wyeliminowanie go.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego warsztatu samochodowego!

wymiana oleju
wymiana kół
geometria kół
regeneracja belek
naprawa belek
auto układ firma

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.