Pn - Pt  8:00 - 16:00

Sobota 8:00 - 13:00

umów termin
realizacji usługi

81 502 15 06

facebookfacebook

twittertwitter

 

Informacje o serwisie Auto Układ – Płouszowice k. Lublina

 

Serwis Auto Układ z siedzibą w Płouszowicach k. Lublina powstał w 2000 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w regeneracji części oraz profesjonalnych pracach serwisowych. Dysponujemy bogatym i nowoczesnym zapleczem technicznym, dzięki któremu wszystkie przeprowadzane przez nas czynności przebiegają sprawnie. Wykwalifikowana kadra czuwa zaś nad poprawnością przeprowadzenia każdego procesu, dbając o bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie klientów warsztatu.


Mamy wieloletnie doświadczenie w regeneracji maglownic, wahaczy oraz belek, szczególnie w samochodach francuskich – Renault, Citroen, Peugeot. Oferujemy również bieżącą obsługę pojazdów wszystkich marek – wymieniamy oleje i filtry, naprawiamy układy wydechowe, napędowe i hamulcowe. Prowadzimy sprzedaż części samochodowych nowych i używanych. Wiele z nich przechowujemy stale w naszym magazynie, co przyspiesza wykonanie wszelkich prac. Jesteśmy również w stanie sprowadzić każdy brakujący element. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą serwisu Auto Układ oraz do skorzystania z naszych usług!

 

wymiana oleju
wymiana kół
geometria kół
regeneracja belek
naprawa belek
auto układ firma

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.