Pn - Pt  8:00 - 16:00

umów termin
realizacji usługi

81 502 15 06

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebookfacebook

twittertwitter

 

Jak wymienić drążki i łożyska w tylnej belce Paugeota?

Pojazdy marki Peugeot bardzo często wykazują problemy z zawieszeniem. Mowa tu oczywiście o ich tylnej belce, która ulega zniszczeniom. Wynika to z faktu, że francuskie samochody nie są dostosowane do realiów polskich dróg. Wówczas konieczna okaże się regeneracja całej belki lub wymiana jej poszczególnych części.

Wymiana drążków i łożysk w tylnej belce Peugeota

Z pewnością zastanawiasz się, czy cały proces można przeprowadzić na własną rękę. W teorii tak jednak w praktyce może okazać się to bardzo trudne. Dlaczego? Francuskie samochody, w tym Peugeot, cechują się bardzo skomplikowaną budową. Nieumiejętne przeprowadzanie napraw może więc przynieść więcej szkody, niż pożytku. Pamiętaj, że mowa tu o pojeździe, który porusza się po drodze publicznej, a więc w grę wchodzi bezpieczeństwo.

Najprościej mówiąc, należy zdemontować belkę i wymienić uszkodzone części. Konstrukcja pojazdów marki Peugeot znacznie utrudnia cały proces. Jeżeli chcesz skorzystać z usług profesjonalistów, zachęcamy Cię do kontaktu. Oferujemy regenerację belek Peugeot w Lublinie, dlatego chętnie udzielimy Ci pomocy.

Jakie są objawy uszkodzonej tylnej belki Peugeot?

Zanim zabierzesz się za naprawę swojego pojazdu, przeanalizuj jego sytuację. Uszkodzenie tylnej belki skutkuje charakterystycznymi objawami, a mianowicie:

  • zauważalne ścieranie się kół w wewnętrznej części,
  • obniżenie poziomu pojazdu,
  • typowe dźwięki podczas jazdy – stukanie, trzeszczenie, zgrzytanie,
  • wycieki oleju z amortyzatorów,
  • niestabilność samochodu podczas wchodzenia w zakręty,
  • pochylanie się auta w tył lub na bok.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że nie należy zwlekać z naprawą. Taki stan pojazdu może być niebezpieczny zarówno dla Ciebie, jak i innych uczestników ruchu. Pojazd z uszkodzoną belką traci geometrię, co może skutkować nawet utratą kontroli w czasie jazdy. Każdy dzień zwłoki pogarsza stan osi, co przełoży się nie tylko na stopień skomplikowania naprawy, ale przede wszystkim jej koszt.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.