Pn - Pt  8:00 - 16:00

umów termin
realizacji usługi

81 502 15 06

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebookfacebook

twittertwitter

 

Regeneracja belek Citroen, Peugeot, Renault

Zajmujemy się regeneracją belek w samochodach produkcji francuskiej, czyli Citronen, Peugeot i Renault. Belki z grupy PSA, czyli od dwóch pierwszych modeli, są to tzw. belki rurowe. Składają się one między innymi z wahaczy oraz osi nośnej. Poszczególne podzespoły montowane są do nadwozia elementami metalowo-gumowymi, a ich zadanie to ograniczenie drgania zawieszenia od nadwozia. Nieco inaczej wykonane są belki w samochodach Renault - główny element nośny ma formę trapezu, na którym zainstalowane są cztery drążki skrętne i tuleje metalowo-gumowe, które znajdują się na końcu trapezu.

Na zużycie tylnej belki wpływ ma duże obciążenie oraz czynniki zewnętrzne, na które element ten jest narażony - kurz, woda czy po prostu zły stan nawierzchni, nie tak przecież rzadki na naszych krajowych drogach. Mimo że uszkodzenie belki stosunkowo późno daje znać o sobie, to awaria długo może pozostać niezauważona.

Regeneracja belek we francuskich samochodach polega na wymianie elementów, które uległy zużyciu – czopów, łożysk, uszczelniaczy, zbieraków drążka stabilizatora czy elementów metalowo-gumowych. Zdarza się również, że zachodzi potrzeba tulejowania wahaczy w miejscach, gdzie montowane są łożyska. Standardowa regeneracja belek polega na wymianie dwóch czopów oraz dwóch zestawów łożysk z uszczelniaczami.

Naprawa belek wykonana w Auto Układ to gwarancja długotrwałej eksploatacji i bezproblemowej jazdy. Na każdą regenerację oczywiście udzielamy gwarancji.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.